deginta mediena fasadui

Tai jūsų gyvenimo būdo įvaizdis. Jei jis estetiškas ir unikalus – grožėsis tiek kaimynai, tiek smalsuoliai praeiviai. Fasadas turi būti ir patvarus. Todėl siūlome Jums sukurti naturalią ir ilgalaikę išvaizdą, sukurtą  šimtamečiu japoniškų tradicijų apdirbimo metodu.

Facade

Kodėl?

Siūlome įvairaus profilio degintos medienos fasadams gaminius. Mediena yra apdorojama ugnimi, tai suteiks Jūsų fasadui atsparumo ir ilgaamžiskumo. Jau 100-mečius naudojama nudeginimo technologija „Shou Sugi Ban” išsaugo medienos spalvą, raštą bei tampa tvirtesnė ir atsparesnė aplinkos veiksniams.

DRAGONWOOD Medienos aSortimentas

Naudojama technologija

Gamindami individualius gaminius, naudojame „Shou Sugi Ban” (YAKI SUGI) medienos apdeginimo metodą. Šis metodas buvo išrastas Japonijoje ir sparčiai populiarėja pasaulyje, nes apdeginta mediena išryškina medžio tekstūrą ir spalvą, išlieka ilgiau nepakitusi. O sutepta natūraliais aliejais ir retai bet tinkamai prižiūrima, apsaugo nuo įvairių aplinkos sąlygų, kenkėjų, bei išlaiko visas svarbiausias medienos vertybes (ilgaamžiškumas bei tvarumas). 

Norint sukurti kažką „magiško”, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės ne tik parinkti spalvas bei medienos tipą, bet ir pasirūpins, kad visas jūsų bendradarbiavimas, pasirinkus mūsų siūlomus gaminius – būtų vienas gražus svajonės link išsipildymo etapas.

Kontaktai

mob. nr. +370 656 06 388

Mob. nr. +370 646 44 971

Email

info@dragonwood.eu

Adresas

Pramonės g.36A, LT-55198, Jonava

Reikia pagalbos?

Mes galime Padėti

Užduokite bet kokį Jums iškilusį klausimą, mes pasistengsime, kuo greičiau Jums atsakyti ir suteikti visą informaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais.

Need a help?

WE CAN HELP

Ask any question you have, we will try to answer you as soon as possible and provide all the information.