technologija

„Shou Sugi Ban” būdu apdorotiems gaminiams DRAGONWOOD naudoja tik ekologiškas priemones, leidžiančias išryškinti medienos struktūrą ir suteikti norimą medienos atspalvį. Naudojamų technologijų nauda:
tausoja gamtą, suteikia medienai atsparumą nuo kenkėjų, pelėsių, ultravioletinių spindulių bei ugnies.

Technologijos naudojimas

Produkcijos gamyba prasideda nuo medienos nudeginimo specialioje temperatūroje. Jos metu mediena įgauna ilgaamžiškumą suteikiančias savybes. 

Kad būtų gautas reikiamas medienos gaminys, mes taip pat naudojame aliejus, išlaikančius medienos tvarumą, suteikiančios papildomą apsaugą bei grožį.

Apdeginimas

Apdeginimui DRAGONWOOD naudoja ugnies krosnis, kurios palaiko 1000 celsijaus laipsnių temperatūrą. Aukštos temepratūros metu ištirpsta įvairūs organiniai komponentai, užsidaro medienos paviršiaus poros  taip apsaugodamos medieną nuo aplinkos poveikių. 

Naudojant Shou sugi ban technologiją, Medienos nudeginimas yra svarbus, nes užtikrina medienai ilgaamžiškumą, apsaugodamas ją nuo aplinkos poveikio (ultravioletinių spindulių, lietaus bei kenkėjų). Šiuos procesus gali suvaldyti tik aukštos kvalifikacijos specialistai.

Arrow
Arrow2

Nušukavimas

Apdeginus medieną, apanglėjusį sluoksnį nušukuojame specialiais įreginiais. Šio proceso metu yra paliekamas švelnus paviršius, dėka kurio išryškėja unikali medienos struktūra. 

 

Padengimas

Šiame gamybos etape, medieną padengiame ekologiška daniška woca alyva, kuri padidina medienos atsparumą ir suteikia medienai išskirtinai gražų Jūsų pasirinktą woca atspalvį. 

Medienos spalvos

Šiuo metu savo gamyboje naudojame dviejų rūšių medieną: Sibiro maumedį ir Eglę. Kiekviena mediena yra unikali ir skirtingai yra gaunami medienos atspalviai. Prašome kreiptis į mus, jeigu norite, kad padėtume Jums išsirinkti tinkamiausią spalvą. Mūsų konsultantai pasiruošę Jums padėti.

Reikia pagalbos?

Mes galime Padėti

Užduokite bet kokį Jums iškilusį klausimą, mes pasistengsime, kuo greičiau Jums atsakyti ir suteikti visą informaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais.

Need a help?

WE CAN HELP

Ask any question you have, we will try to answer you as soon as possible and provide all the information.