Interjeras

Jūsų namų erdvės, poilsio ir atsipalaidavimo vieta, suteikianti galimybę joje dirbti ir kurti. Nesvarbu, ar tai naujas namas (apartamentai), kurį planuojate įsirengti, ar senas – rinkdamiesi mūsų gaminius, turėsite galimybę įsirengti išskirtinius, stilingus namus, kuriais galėsite didžiuotis.

Interior

Jūsų norai – mūsų įgyvendinimas!

Interjero dizaineriai padeda sukurti įspūdingą aplinką Jūsų namuose. O mes esame jų pagalbininkai, renkantis DRAGONWOOD medieną, kuri tarnaus ilgiau nei paprastas medienos gaminys. Savo klientams, kuriantiems savo asmeninį interjerą, suteikiame tik aukščiausios klasės gaminius, naudodami tik laiko patikrintą technologiją.

Nesvarbu, ar ruošiatės įkurti modernią ar klasikinę aplinką, mūsų gaminys padės papuošti Jūsų namus. Susisiekite su mumis ir klauskite drąsiai. Mes esame tam, kad Jums padėtume įgyvendinti Jūsų svajones.

DRAGONWOOD medienos spalvos

Naudojama technologija

Gamindami individualius gaminius, naudojame Shou Sugi Ban medienos deginimo metodą. Šis metodas buvo išrastas Japonijoje ir vis populiarėja pasaulyje, nes deginta mediena išryškina medžio tekstūrą ir spalva išlieka ilgiau nepakitusi. O sutepta natūraliais aliejais ir retai bet tinkamai prižiūrima, apsaugo nuo įvairių aplinkos sąlygos, kenkėjų, bei išlaiko visas svarbiausias medienos vertybes (ilgaamžiškumas bei tvarumas). 

Norint sukurti kažką „magiško”, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės ne tik parinkti spalvas bei medienos tipą, bet ir pasirūpins, kad visas jūsų bendradarbiavimas, pasirinkus mūsų siūlomus gaminius – būtų vienas gražus svajonės link išsipildymo etapas.

Kontaktai

mob. nr. +370 656 06 388

Mob. nr. +370 646 44 971

Email

info@dragonwood.eu

Adresas

Pramonės g.36A, LT-55198, Jonava

Reikia pagalbos?

Mes galime Padėti

Užduokite bet kokį Jums iškilusį klausimą, mes pasistengsime, kuo greičiau Jums atsakyti ir suteikti visą informaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais.

Need a help?

WE CAN HELP

Ask any question you have, we will try to answer you as soon as possible and provide all the information.