Tvora

Tvora padeda mums apsaugoti savo privatų gyvenimą nuo smalsių akių. Tačiau, kaip ir kiekviena mūsų namo detalė, norime, kad ji atrodytų nepriekaištingai. Norėdami turėti išskirtinę medinę tvorą, galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės XXI amžiaus medienos ir medžio apsaugą bei tinkamiausias spalvas jūsų eksterjerui.

Tvora

patvaresnis, nei bet kurio kito

Tvoros, kaip ir lauko terasos, daro didelę įtaką aplinkai. Pasirinkę mūsų gaminius, pagamintus naudojant „Shou Sugi Ban“ technologiją, jūs užtikrinate, kad jūsų gaminio patvarumas bus daug ilgesnis nei bet kurio kito gaminio.

DRAGONWOOD medienos aosrtimentas

Naudojama technologija

Gamindami individualius gaminius, naudojame „Shou Sugi Ban“ medienos deginimo metodą. Šis metodas buvo išrastas Japonijoje ir vis populiarėja pasaulyje, nes deginta mediena išryškina medžio tekstūrą ir spalva išlieka ilgiau nepakitusi. O sutepta natūraliais aliejais ir retai bet tinkamai prižiūrima, apsaugo nuo įvairių aplinkos sąlygos, kenkėjų, bei išlaiko visas svarbiausias medienos vertybes (ilgaamžiškumas bei tvarumas). 

Norint sukurti kažką „magiško“, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės ne tik parinkti spalvas bei medienos tipą, bet ir pasirūpins, kad visas jūsų bendradarbiavimas, pasirinkus mūsų siūlomus gaminius – būtų vienas gražus svajonės link išsipildymo etapas.

KONTAKTAI

mob. nr. +370 656 06 388

Mob. nr. +370 646 44 971

Email

info@dragonwood.eu

Adresas

Pramonės g.36A, LT-55198, Jonava

Reikia pagalbos?

Mes galime Padėti

Užduokite bet kokį Jums iškilusį klausimą, mes pasistengsime, kuo greičiau Jums atsakyti ir suteikti visą informaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais.

Need a help?

WE CAN HELP

Ask any question you have, we will try to answer you as soon as possible and provide all the information.