Terasa

Terasa – vienas svarbiausių namo eksterjero detalių vasaros metu, kadangi būtent joje leidžiame daugiau laiko ir su malonumu praleidžiame saulėtus vakarus su artimaisiais. Terasos įrengimas jūsų kieme sukurs nuostabią poilsio ir pramogų oazę. Jums pasirinkus DRAGONWOOD, mes mielai padėsime Jums priimti teisingus sprendimus. 

Terasa3

Ilgaamžiškesnis, nei kurio kito

Lauko terasoms tenka didelis aplinkos poveikis. Rinkdamiesi mūsų gaminius, pagamintus „Shou Sugi Ban” technologija, užsitikrinate, kad jūsų gaminio atsparumas bus daug ilgaamžiškesnis, nei bet kurio kito gaminio.

Kodėl?

Mūsų gaminiai yra apdeginami, nušukuojami ir sutepami ekologiškais aliejais, kurie padeda išlaikyti nepakitusias medienos spalvas bei apsaugo medieną nuo įvairių aplinkos sąlygų tokių, kaip:

  • Ugnis ir vanduo;
  • Ultravioletiniai spinduliai;
  • Kenkėjų ir pelėsių;
  • Sniegas, drėgmė, staigi temperatūrų kaita.

DRAGONWOOD medienos spalvos

Naudojama technologija

Gamindami individualius gaminius, naudojame Shou Sugi Ban medienos deginimo metodą. Šis metodas buvo išrastas Japonijoje ir vis populiarėja pasaulyje, nes deginta mediena išryškina medžio tekstūrą ir spalva išlieka ilgiau nepakitusi. O sutepta natūraliais aliejais ir retai bet tinkamai prižiūrima, apsaugo nuo įvairių aplinkos sąlygos, kenkėjų, bei išlaiko visas svarbiausias medienos vertybes (ilgaamžiškumas bei tvarumas). 

Norint sukurti kažką „magiško”, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės ne tik parinkti spalvas bei medienos tipą, bet ir pasirūpins, kad visas jūsų bendradarbiavimas, pasirinkus mūsų siūlomus gaminius – būtų vienas gražus svajonės link išsipildymo etapas.

Kontaktai

mob. nr. +370 656 06 388

Mob. nr. +370 646 44 971

Email

info@dragonwood.eu

Adresas

Pramonės g.36A, LT-55198, Jonava

Reikia pagalbos?

Mes galime Padėti

Užduokite bet kokį Jums iškilusį klausimą, mes pasistengsime, kuo greičiau Jums atsakyti ir suteikti visą informaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir analitiniais tikslais.

Need a help?

WE CAN HELP

Ask any question you have, we will try to answer you as soon as possible and provide all the information.